Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo
Gelegen op 5 minuten loopafstand van dit comfortabele Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo Barueri hotel, kunnen gasten Congregacao Crista no Brasil in een mum van tijd bereiken. Er is ook een privéparkeerplaats.
Dit pension is gelegen in de Alphaville wijk, op 3 km van de bedrijfstoren Alpha Green. Het hotel ligt in de buurt van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Parque Ecológico 2 km) en het Gabriel Chucre Park 4 km). Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo bevindt zich binnen het bereik van het Winkelcentrum Tamboré en Barueri station is op 750 meter afstand gelegen. Busstation Terminal Rodoferroviario Gualberto Tolaine is op wandelafstand van 10 minuten van deze accommodatie gelegen.
Ze zijn uitgerust met privébadkamer.
Buona Pizzeria is gevestigd op een steenworp afstand van dit hotel in Barueri.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welk treinstation ligt dicht bij comfortabele Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo hotel?
Het dichtstbijzijnde treinstation is Barueri, binnen 10 minuten wandelafstand van comfortabele Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo hotel. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo hotel?
Een privéparkeerplaats is beschikbaar voor gasten van Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo hotel. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in comfortabele Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo hotel?
Klanten van comfortabele Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo hotel moeten om 12:00 uitchecken. - ❓
Wat is het annuleringsbeleid in Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo hotel?
Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van Quarto Bem Localizado Em Lugar Tranquilo hotel.